Naujausi renginiai

IŠPARDUOTA

Vakaras – seminaras: „GARANTUOTA SĖKMĖ” – NEĮTIKĖTINI REZULTATAI VERSLE IR MEILĖJE!

Žinok:
1. Tu gali sukurti SĖKMINGĄ verslą dirbdamas antram darbe!
2. Tu gali skirti daugiau laiko šeimai ir sau turėdamas daugiau nei vieną verslą!
3. Tu gali pasiekti daugybės dalykų per šį pusmetį, arba jeigu nori per tris mėnesius!
4.  Tu gali būti hyper sėkmingas žmogus (110 procentų sėkmės).
5. Norėdamas suvaldyti gyvenimą ir sėkmę turi išmokti administruoti – valdyti laiką! Kodėl taip manome? Ateik į renginį ir sužinosi!

Daugiau
IŠPARDUOTA

Popietė su Alex Monaco KAUNE: „PASITIKĖJIMAS SAVIMI“

Renginio vieta ir data: Gegužės 20, Kaunas

PASITIKĖJIMAS SAVIMI (su Alex Monaco) – įkvepiantys rezultatai santykiuose su antrąja puse, mėgstamoje veikloje ir versle.

Įkvėps ir atviraus: Alex Monaco ir ypatingas svečias (bus atskleistas vėliau)

Atkreipk dėmesį į tave supanačius žmones. Ar jie yra sėkmingi? Jeigu jie padeda tau siekti svajonių, tuomet viskas gerai, tačiau paklausk savęs: kodėl TU vis dar nepasiekei tikslo? Gal vietoj dešimties žingsnių padarei tik vieną? Ar nori apsupti save sėkmingais žmonėmis, kurie jau pasiekę savo tiklsų? Tuomet tau reikėtų dažniau susitikti su sėkmingais žmonėmis! Vieta, kur sutiksi tokius žmones yra renginys, apie kurį skaitai dabar. “PASITIKĖJIMO SAVIMIrenginys yra durys, kuriomis tu gali pasinaudoti tinkamai.

Dėmesio: renginys vyks tik Kaune. Pakartojimo NEBUS.

PASKUBĖK, bilietai tirpsta…

Daugiau
IŠPARDUOTA

Alex Monaco VILNIUJE: „Kaip parašyti ir išleisti knygą”

Renginio data ir vieta: Balandžio 8, Vilnius.

Ar nori parašyti knygą arba velniškai įdomų straipsnį? Žinau, tai sunku, bet tik todėl, kad… Deja, dėmesio sulaukia tik nedaugelio žmonių tekstai, straipsniai, knygos. Kokios to priežastys? Gal tie įdomiai rašantys žmonės kažką žino? Atsakymas: taip, jie žino septynias universalias – pagrindines tekstų, straipsnių, knygų rašymo paslaptis! Sužinok ir išmok naudotis šiomis paslaptimis seminaro ir dirbtuvių metu!

Paskubėkite užsisakyti bilietą, kitaip neliks. Vietų skaičius ribotas: tėra tik 9 bilietai!

Vis dar galvoji kaip pasielgti? Laikas tiksi, bilietai tuoj ras savo šeimininkus…

Daugiau
Visi renginiai

„Tobulėjimo centras“

Mes organizuojame renginius ne tik saviugdos, verslo, bet ir asmeninio tobulėjimo klausimais/šeimos klausimais. Siekiame padėti Lietuvos žmonėms tapti sąmoningesniais, siekti savo tikslų, išsilaisvinti iš įsisenėjusių standartų ir susikurti savo aplinką, kurioje nori gyventi kiekvienas. Mūsų organizuojami seminarai moko žmones pasitikėti savimi ir kurti gyvenimą tokį apie kokį jie svajoja. Padėkime vieni kitiems keisti pasaulį!