PASITIKĖJIMAS SAVIMI (SU ALEX MONACO)   Įkvepiantys rezultatai santykiuose su antrąja puse, mėgstamoje veikloje ir versle.

Renginio data: 2018/05/20
Startas: 15:00
Vieta: Kaunas, BLC, K.Donelaičio g. 62 / V.Putvinskio g. 53
Trukmė: 2 val.


Kaip manai, kodėl vieniems sekasi, o kitiems ne? Ar kaltas pasitikėjimas?

Atsakysime į šiuos klausimus:
1. Kaip prisistatyti visiems vienu sakiniu.
2. Kaip užkalbinti nepažįstamą žmogų, seminare arba gatvėje nedrebant. Kaip laisvai kalbėti su nepažįstamais žmonėmis viešoje vietoje, klube, restorane arba seminare.
3. Kaip užkalbinti nepažįstamą žmogų neprasižiojus taip, kad užkalbintas žmogus pats duotų tau kontaktus.
4. Iš kur ištraukti gigantišką pasitikėjimą savimi.
5. Kaip pasiekti vidinius drąsos resursus.
6. Kaip išvalyti savo mintis nuo nepasitikėjimo.
7. Kaip traukti žmones prie savęs.
8. Kaip tapti gerbiamu tarp artimų.
9. Įgauti pasitikėjimo projektuose, versle, darbo pokalbiuose.

Įkvėps ir atviraus: ALEX MONACO ir ypatingas svečias (bus atskleistas vėliau)

Alex Monaco yra “Laimingi šunsnukiai” bestselerio autorius. Beje, ką tik prasidėjo jo antros knygos išankstinė prekyba: Sielos drabužiai.

Alex turi didžiulę patirtį internetinio įvaizdžio kūrime, pardavimuose. Jis  konsultavo ir prisidėjo prie didžiausių Lietuvoje konferencijų, tokių kaip Forum One (Richard Branson), No Limits (Nick Vujicic) įvaizdžio dizaino. Jo projektai skina apdovanojimus užsienyje. Alex Monaco pasitikėjimas padėjo jam pasiekti neįtikėtinų rezultatų užsienyje, kur jį skaito tūkstančiai angliakalbių (3 reasons why you…). Jo paslaugas pirko Monake gyvenantys milijonieriai ir didžiosios užsienio korporacijos. 

,,Vaikystėje mes pasitikėjome savimi, galėjome pribėgti prie suaugusiųjų ir šokinėti vidury gatvės kaip laisvi žmonės, tačiau vėliau mes IŠMOKOME NEPASITIKĖTI savimi. Taigi vienintelis būdas įgauti pasitikėjimo yra atsisakyti įstikinimų, kurie šiuo metu yra tavo galvoje. Mes visi turime charizmos, deja ji slepiasi giliai po įsitikinimais, todėl siūlau kuo greičiau jų atsikratyti!“ – Alex Monaco

ANTRAS LEKTORIUS:
Inforamcija apie antrą lektorių bus pateikta vėliau. Kol kas galima pasakyti tik vieną: tu jį pažįsti. PASKUBĖK, bilietai tirpsta… Bilietų užsakymas: UŽSISAKYK

BONUSAI (Ką gaus renginio lankytojai):
a) Dovanas. Staigmenas.  
b) Naujas pažintis.
c) Daugiau pasitikėjimo.
d) Idėjų, galinčių pakeisti gyvenimą.
e) Gerų emocijų, todėl ateik su draugu, pažįstamu arba šeimos nariu.

Užsisakant iš karto du bilietus, gausi 20 % nuolaidą! (nuolaidai gauti įrašykite į langelį „kiekis“ skaičių 2;)

O gal tau nereikia daugiau pasitikėjimo? Gal tau jo gana? Atkreipk dėmesį į tave supanačius žmones. Ar jie yra sėkmingi? Jeigu jie padeda tau siekti svajonių, tuomet viskas gerai, tačiau paklausk savęs, kodėl tu vis dar nepasiekei tikslo? Gal vietoj dešimties žingsnių padarei tik vieną? Ar nori apsupti save sėkmingais žmonėmis, kurie jau pasiekę savo tiklsų?
Tuomet tau reikėtų dažniau susitikti su sėkmingais žmonėmis! Vieta, kur sutiksi tokius žmones yra renginys, apie kurį skaitai dabar. “PASITIKĖJIMO SAVIMI” renginys yra durys, kuriomis tu gali pasinaudoti tinkamai.

Visi mes turime abejonių, tačiau negalime slėpti to, ką žinome.

O mes (tu ir aš) žinome, kad pasitikėjimas padeda:
Gauti geresnį darbą, sukurti verslą.
Ryžtis keičiantiems gyvenimą veiksmams.
Pasiekti laimės.
Veikti ką iš tiesų nori.
Užkalbinti nepažįstamą žmogų nevirpančiu balsu.
Elgtis taip, kaip iš tiesų nori!
Siekti tikslų ir daugybės kitų dalykų.
Patikėti savo galimybėmis ir savo ateitimi.
Susikurti savo svajonių gyvenimą?
Pažadinti įgimtą charizmos “draivą”
Elgtis kaip nori, o ne tik kaip reikia.
Gauti geresnį darbą, o gal sukurti verslą?

Dar kartą paklausk savęs: Ko aš noriu iš šio gyvenimo? Ar nori patirti daugiau nei iki šiol? Tu turi daugiau nei du pasirinkimus. Gali neatvykti į šį renginį. Jeigu nuspręsi neatvykti, turėsi iš karto prisiimti už tai atsakomybę.  

Štai, kas įvyks, jeigu praleisi šį YPATINGĄ renginį:
Po gero mėnesio tu pajausi, kad kažko trūksta tavo gyvenime, tik nesuprasi ko.
Lygiai po dviejų mėnesių, tu vis dar jausi, jog tave supa tos pačios problemos, baimės, abejonės. Tu suprasi, kad niekas nepasikeitė.

Lygiai po metų… Tu stovėsi bare, klube ar restorane ir stebėsi kaip grupelė laimingų žmonių mielai leidžia laiką draugijoje. O tu, busi vienas ir galvosi: jeigu būčiau rimčiau pažiūrėjęs į savo norus, viskas būtų kitaip… Viskas priklauso tik nuo tavęs!

Būtu gera žinoti, kad tu susitvarkei su gyvenimu pats, tačiau mums būna sunku vieniems, todėl kartais reikia išlįsti iš kiauto. Imkis veiksmų reikia dabar, o ne po visko!

Dėmesio: renginys vyks tik Kaune. Pakartojimo nebus!!!

Bilietai